Перший патоморфологічний інтернет-магазин

Замовлення і доставка

Увага! Просимо уважно ознайомитися з правилами доставки

ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРІВ

Мінімальне замовлення становить 50,00 грн.  При замовленні до 10 000,00 грн. послугу доставки сплачує покупець.

При замовленні від 10 000,00 грн., послуги доставки товару та витрати по оплаті при доставці Новою Поштою безкоштовні.

Для зручності покупців, «Перший патоморфологічний інтернет-магазин»  приймає замовлення в режимі on-line цілодобово, без вихідних. Замовлення обробляються протягом 60 хвилин з 9:00 до 18:00 в робочі дні. Замовлення, що надходять в неробочий час (в тому числі у вихідні та святкові дні) обробляються в найближчий робочий день до 11:00.

Безпосередньо після обробки замовлення, його підтвердження і уточнення проводиться співробітником інтернет-магазину за телефоном, вказаним в замовленні (у разі необхідності). Після підтвердження замовлення він буде швидко підготовлений до відправки і доставлений покупцю.

ДОСТАВКА

Всі замовлення, оформлені на нашому сайті  до 12:00, відправляються в день оформлення замовлення. Замовлення які оформлені після 12:00, відправляються наступного робочого дня. Замовлення доставляються протягом 1-3 днів в залежності від регіону, в який відправляється товар. Документи, що підтверджують факт купівлі товару, направляються разом з товаром.

Доставка товарів здійснюється компанією «Нова пошта»: – доставка у відділення перевізника «Нова пошта». Актуальний перелік центрів видачі посилок і графік їх роботи, умови і графік кур’єрської доставки представлені на офіційному сайті перевізника. – адресна доставка по Україні – згідно з діючими тарифами перевізника, може бути узгоджена індивідуально. У разі неотримання і несплати замовлення протягом 4-х днів після доставки на відділення «Нової пошти», товар повертається відправнику, а замовлення анулюється. Весь товар перед відправкою перевіряється. Ви можете бути впевнені у високій якості, надійності і працездатності придбаної продукції.

ОПЛАТА

Оплатити замовлення можна як готівкою при отриманні товару у відділенні Нової Пошти, так і безготівковим платежем на підставі рахунку-фактури.

  • ОПЛАТА ГОТІВКОЮ

Оплата готівкою в форматі «накладений платіж» може бути проведена при отриманні товару від перевізника. Комісія за накладений платіж стягується з покупця та складає 2% від суми замовлення (платежу) + 20 грн., за переказ коштів згідно тарифів Нової Пошти.

  • ОПЛАТА ON-LINE

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою * Visa / MasterCard або через термінали самообслуговування ПриватБанку.

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:

під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі “Оплата” вам потрібно вибрати «Visa / MasterCard». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той покупець, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов’язково потрібно мати при собі паспорт.

* Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України

  • БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Оплата за безготівковим розрахунком доступна для фізичних та юридичних осіб. Для підтвердження замовлення покупцеві електронним листом направляється рахунок-фактура на оплату.

Для оформлення рахунку-фактури для юридичних осіб потрібне надання сканованої копії реєстраційних документів (коду ЄДРПОУ та свідоцтва платника ПДВ), які необхідно відправити електронною поштою на адресу [email protected]

ПЕРЕВІРКА ЯКОСТІ І КОМПЛЕКТНОСТІ

При отриманні товару, будь ласка, перевірте його комплектність і зовнішній вигляд. Претензії до коректності комплектації замовлення і зовнішнього вигляду товару приймаються тільки в присутності кур’єра перевізника.

У разі, якщо придбаний товар був пошкоджений при пересиланні або його зовнішній вигляд викликає у Вас сумніви, Ви маєте право відмовитися від оплати і запросити повторну відправку. Будь ласка, повідомте про це нам будь-яким зручним  для Вас способом.

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
X