Перший патоморфологічний інтернет-магазин

Про компанію

Компанія ТОВ «МК «АЙНА» працює на українському ринку медичного та лабораторного обладнання з 2018 року. За короткий час активної роботи нам вдалося стати представником провідних світових виробників діагностичного обладнання та витратних матеріалів, відкрити офіс з пунктом самовивозу, вибудувати всі внутрішні бізнес-процеси компанії. Всі ці зусилля зроблені для того, щоб стати надійним партнером для своїх клієнтів.

Ефективність, точність і швидкість діагностики, безпека в експлуатації обладнання – ключові фактори, якими ми керуємося при виборі зарубіжних партнерів.

Концепція дистрибуції найсучаснішого і надійного устаткування дозволяє втілювати головну ідею компанії – діагностика, що рятує життя. Для нас кожен клінічний випадок – це життя людини!

Сталий розвиток ТОВ «МК «АЙНА» пов’язаний з довгостроковим плануванням основних напрямків діяльності компанії і постійним розширенням портфеля новими стратегічними бізнес-одиницями.

Комерційна діяльність – це головне, але не єдиний напрямок компанії. ТОВ «МК «АЙНА» підтримує некомерційні організації і самостійно проводить благодійні та спонсорські акції в різних закладах охорони здоров’я, де лікарі щодня борються за життя пацієнтів.

Вдячні посмішки здорових людей – для найкраща нагорода нас!

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
X