Перший патоморфологічний інтернет-магазин

Прецизійна медицина: впровадження інтелект­­у­аль­ної системи, заснованої на вдосконалених алго­ритмах в обробці тканин, щоб підтримати безпечний діагноз

Прецизійна медицина інтегрує клініко-патологічні критерії з молекулярним аналізом і являє собою новий рубіж у лікуванні онкологічних патологій.

Цей діагностично-терапевтичний підхід до раку сильно пов’язаний з точним діагнозом та правильним збереженням біологічного зразка протягом фаз процесу. У цьому випадку біологічний зразок – це унікальна, неповторна проба тканини (біопсія або хірургічний зразок), багата на морфологічну та молекулярну інформацію, важливу для діагностичних цілей.Деякі генетичні та молекулярні зміни пухлин також представляють мішені, які можуть бути пригнічені конкретними методами терапії. Завдяки правильному визначенню особливостей захворювання може бути встановлена ​​найбільш підходяща терапія.Щоб гарантувати якість видалення тканин під час фаз автоматичної обробки, прилади повинні відповідати конкретним вимогам та високими стандартам безпеки.

Вперше за всю історію автоматичних тканинних процесорів впроваджено інтелектуальну систему в рамках інструменту, і це вперше, що сам інструмент здатний спілкуватися голосом з користувачами.

Автоматичний процесор, про який йдеться – Donatello серії 2, проект, створений в Італії завдяки співпраці між відділом інновацій та коман­дою досліджень та розвитку компанії Diapath S.p.A.

Щоб гарантувати якість обробки, Donatello серії 2 був розроблений з інноваційними технологічни­ми функціями, такими як самоперевірка, натхненний процедурами передпольотного контролю аерокосмічної галузі, що різко знижує кількість побічних подій, та наявність технології RFID, яка активно підтримує оператора, керуючись затвердженою процедурою, роблячи заміну реагенту легкою та безпечною, уникаючи помилок та можливої контамінації реагентів.

Нарешті, останнє технологічне впровадження: E.V.A., інтелектуальна система, що базується на вдосконалених алгоритмах, здатних керувати та вирішувати можливі надзвичайні ситуації під час обробки зразків, щоб зберегти якість тканини та прогнозні маркери та прогностику.

E.V.A. також може спілкуватися з користувачами за допомогою голосових повідомлень, доступних на різних мовах. Donatello серії 2 знову набуває важливих характеристик і являє собою еволюцію обробки тканин.

Персоналізація терапевтичної стратегії також передбачає вдосконалений технологічний шлях для підтримки безпечного діагнозу, який представляє користь для пацієнта, який може отримати найбільш відповідне терапевтичне лікування, не зазнаючи зайвої токсичності.

Джерело

Поділитися у соц мережах
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
X